Facebook pixel
Pavasarinių spindulių belaukiant...

Pavasarinių spindulių belaukiant...

Vis dažniau džiuginantys saulės spinduliai primena, kad pavasaris jau čia pat! Ir nors tikra žiema šiemet aplenkė Lietuvą, su nekantrumu laukiame šiltojo sezono ir jau pusmetį užsitęsusio rudens pabaigos. Su pavasariu atkeliauja ne tik gražesni orai, bet ir ilgesnės dienos, daugiau šviesos, kas automatiškai teikia kur kas daugiau motyvacijos. Šylant orams kartais norisi versti kalnus ir daryti daug, tačiau idėjų kartais pritrūksta. Jei nežinote ką veikti šį pavasarį, skubame Jums į pagalbą ir siūlome keletą įdomių bei naudingų veiklų:

 

Sportas. Na, jei nepradėjote sportuoti rudenį arba žiemą, puiki proga pradėti dabar. Maždaug puse žmonių, kurie nusistato naujametinius tikslus, sportą ir sveiką gyvenimo būdą įtraukia tarp jų. Ar Jūs prasidėjus 2020 metams užsibrėžėte tikslą sportuoti, tačiau sporto salėje buvote tik sausio pradžioje? Pavasaris puikus metas pradėti iš naujo. Jei laiko nueiti į sporto klubą nėra, šilti orai suteikia galimybę sportuoti lauke. Pradėkite nuo lengvo krosiuko ar pasivaikščiojimo kiekvieną dieną. Į darbą keliaukite pėsčiomis, jei dirbate toli nuo namų išlipkite stotele anksčiau arba automobilį pasistatykite toliau nuo darbo. Dviratis taip pat puiki transporto priemonė pavasariui ir vasarai. Važiuodami dviračiu ne tik padidinsite savo fizinį aktyvumą, bet ir tausosite aplinką. Jei saulė ir šilti orai nėra pakankama motyvacija, siūlome įsigyti naują sportinį kostiumą ar naujus sportinius batelius. Su nauja apranga ir avalyne motyvacijos sportuoti tikrai nepritrūks.

 

Spintos atnaujinimas ir tvarkymas. Šyla oras, todėl ir spintos turinys palaipsniui keičiasi. Stori žieminiai megztiniai nugula spintos gale ir vis dažniau įvaizdžiui renkamės plonesnius, lengvesnius ir spalvingesnius drabužius. Na, o naujos kolekcijos parduotuvėse vilioja įsigyti vis kažką naujo. Kalbant apie naujus drabužius ir avalynę reikia nepamiršti kartas nuo karto peržvelgti tai ką turime spintose, jas susitvarkyti ir įsigyti tik tai, kas yra būtina. Taip pat nepamirškite sekti mados „trend‘ų“, kad visos įsigytos prekės būtų ne tik gražios, bet ir stilingos. Šį sezoną Jūsų garderobe turėtų dominuoti ne tik pastelinės, tamsios spalvos, bet ir ryškių neoninių spalvų gama. Nors neoninės spalvos gali pasirodyti gąsdinančios, šiemet su jomis neprašausite, o ir būsite pastebėtos minioje. Visiška to priešingybė, tačiau taip pat labai madinga šį pavasarį bus baltos laisvo stiliaus suknelės. Derinkite tokias sukneles tiek su klasikiniais aukštakulniais, tiek su masyviais auliniais ar ilgaaulias batais, nepamirškite ryškių aksesuarų, kurie papildytų Jūsų įvaizdį. Pavasario ir vasaros sezonais labai madingi bus įvairių tipų marškiniai. Marškinius nešioti galima tiek prie laisvalaikio stiliaus, tiek prie dalykiško įvaizdžio, todėl jie yra labai patogi aprangos detalė, kuri turėtų būti kiekvienos stilingos moters spintoje. Šį sezoną taip pat bus madingi drabužiai ar aksesuarai su tropiniais raštais, lygiomis linijomis ir taškeliais. O svarbiausias šiltojo sezono įvaizdžio elementas – masyvūs akiniai nuo saulės. Kalbant apie avalynę, labiausiai „ant bangos“ šį sezoną ir toliau bus basutės bei bateliai aukštu masyviu kulnu. Vasarą populiarumu joms nenusileis bateliai, kurių raišteliai gali būti apsukami aplink čiurną, aukštakulniai smailiu arba kvadratiniu priekiu, espadrilės. Sportinių batų taip pat nevalia pamiršti, kaip ir praėjusį sezoną madingiausi bus sportiniai batai masyviais padais. Vadovaudamiesi artėjančio sezono madomis lengviau susitvarkysite spintą bei nuspręsite, kokie būtiniausi pirkiniai šiam sezonui.

 

Sodininkystė. Kardinaliai skiriasi nuo ankščiau minėto spintos tvarkymosi, kai švarą ir estetiką pakeičia žemės, sėklos ir nauji iššūkiai. Užsiimant sodininkyste puikiai pravers drabužiai, kuriuos atrinkote ir norėjote išmesti tvarkydamiesi spintą. Jei gyvenate sodyboje ar nuosavame name, sodininkystės galimybės neribotos, nuo gėlyčių iki daržovių, uogų ar vaisių, užsiauginti galite viską, kam mūsų šalies klimatas yra tinkamas. Tiesiog reikia šiek tiek žinių, gerų sąlygų augalams ir daug kantrybės. Gyvenant bute ir turint ribotą plotą užsiimti sodininkyste taip pat galite. Jei niekada nieko nesodinote pradėkite nuo paprastų augalų, pabandykite pasisėti prieskonines žoleles, matydamos pavasarinės saulės spindulius jos turėtų lengvai sudygti ir džiuginti Jūsų akį. Taip pat galite pasisėti velykinės žolytės, ji puikiai tiks margučių laikymui per Velykas. Nebijokite eksperimentuoti ir galbūt šį pavasarį atrasite naują savo hobį.

 

Vasaros atostogų planavimas. Pavasarį mintys sukasi ne tik apie šiltėjančius orus, bet ir apie artėjančią vasarą. Dabar pats metas planuotis vasaros keliones ir festivalius. Šiuo metu kainos dar nėra tokios aukštos, kokios galbūt bus vasaros pradžioje ar pavasario gale, todėl jei planuojate išvyką šiltuoju sezonu jau dabar galite pradėti viską planuotis. Tai puiki veikla žvarbesniais, lietingesniais pavasario vakarais, nes mintys apie saulėtas atostogas visuomet sušildys. Susiplanavę atostogas, taip pat nepamirškite iš anksto įsigyti vasarinės avalynės ar aksesuarų

 

Keliaukite aplink. Jei susiplanavus atostogas sunku jų laukti keliaukite aplink ten, kur gyvenate. Bundanti gamta Lietuvoje – nuostabi. Pavasaris yra puikus metas nuvykti į tas vietas, kurių galbūt nepavyko aplankyti praėjusią vasarą. Jei tolimų kelionių sau negalite leisti nuvykite savaitgaliui į Lietuvos pajūrį, pavasarinis ir grynas pušynų oras padės atsipalaiduoti, o ir nuomos kainos pavasarį nėra tokios aukštos, kaip vasarą. Nepamirškite, kad norint keliauti ir atrasti nebūtina važiuoti toli, apeikite aplink apylinkę, kurioje gyvenate, naujai atrastos vietos sukels nemažai teigiamų emocijų. Žygiai po miškus – taip pat puiki pramoga. Tik nepamirškite tinkamos aprangos ir avalynės tam, bei apsauginių priemonių nuo vabzdžių.

 

Pavasaris – nuostabus metų laikas. Išnaudokite jį prasmingai, atraskite naujų hobių, daug judėkite ir džiaukitės kiekvienu saulės spinduliu. Juk laukėme jų taip ilgai.

 

Linkėdama saulėto ir šilto pavasario, Jai24.LT komanda.

Palikti komentarą

* Saugos kodas
Vidutinis 4,8/5 įvertinimas pagal daugiau nei 300 skirtingų atsiliepimų!
4,8/5 įvertinimas
Esame ekologiški!
Siuntų pakavimui naudojame perdirbimui skirtas žaliavas!

GAUKITE KARŠČIAUSIUS PASIŪLYMUS!

(skaityti)